resep kayu manis squash Ieu salaku serbaguna sakumaha anu kasebut gampang. Featuring kombinasi delectable sahiji bungbu comforting na caramelized squash amis, piring bisa dilayanan nyalira, kalayan cranberries garing dina ranjang tina greens, atawa salaku iringan mun jangjangan rasana. Bagian hardest resep squash kayu manis-rasana ieu resisting ambu éndah salaku roasts piring jauh dina oven!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 badag butternut squash, cubed (7 nepi ka 8 gelas)
- 1/4 cangkir sirop maple atawa madu
- 3 séndok lampu tambahan minyak zaitun
- 3/4 séndok téh taneuh kayu manis
- 1/4 séndok téh uyah
Kumaha Jieun Éta
Preheat oven mun 400F. Tos di squash jeung sirop maple atawa madu jeung minyak. Aduk uyah jeung taneuh kayu manis babarengan. Susun squash disusun dina lapisan tunggal dina loyang foil-dijejeran, Sprinkle campuran kayu manis-uyah leuwih dinya, lajeng manggang dinya, aduk sakali, pikeun 35 nepi ka 40 menit, dugi squash nu kabukti coklat emas. Ngalayanan kayu manis rasana butternut squash panas atawa dina suhu kamar.
resep squash kayu manis Hal ieu ngajadikeun 6 ka 8 servings.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 133 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 5 mg |
| karbohidrat | 23 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 1 g |