Celebrating Cinco de Mayo sarta pilari a cocktail unik? Coba a Mexi-Tini. Téh mangrupa basajan, flavored Martini dijieunna tina Van Gogh Oranje Vodka, saayana, jeung jus jeruk. The Mexi-Tini téh cocktail spring jeruk nu sampurna pikeun sagala kasempetan nu brings hiji cahaya panonpoe saeutik ka poé. resep ieu datang ka kami kahadean tina Van Gogh Vodka.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana cocktail shaker , sarta nambahan és ditumbuk.
- Hayu nangtung pikeun lima detik.
- Ngocok vigorously pikeun lima detik.
- Galur kana gelas cocktail , sarta garnish kalawan nyiksikan jeruk.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 164 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 15 mg |
| karbohidrat | 13 g |
| Serat dietary | 8 g |
| protéin | 12 g |