Anjeun geus kungsi dicincang bawang on anjing panas sateuacan, tapi sambel bawang ieu teh topping tradisional pikeun anjing panas New York.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 bawang konéng, peeled na sliced
- 1/4 cangkir (60 ml) saos marinara (bottled saos spaghetti)
- 2 sendok (30 ml) minyak zaitun
- 3 cengkéh bawang bodas (minced)
- 2 sendok (30 ml) paprika
- 1/2 séndok (2,5 ml) uyah
- 1/2 séndok (2,5 ml) cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
1. Tumis bawang bodas sarta bawang dina minyak zaitun.
2. Nalika bawang nu lembut, tambahkeun saos marinara, asin, lada hideung, sarta paprika. Simmer leuwih a panas low salila kira 15 menit, aduk aya kalana.
3. Angkat ti panas sarta make salaku topping mun grilled atawa pindang panas anjing. Campuran bakal tetep keur 3 nepi ka 4 dinten disimpen dina wadahna airtight dina kulkas. Reheat saméméh ngagunakeun.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 87 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 188 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 2 g |