Haneut spiced resep buah cooker slow mangrupakeun kombinasi ngeunah tur gampang bungbuahan, tapi ngarasa Luncat ngagunakeun kombinasi anjeun sorangan. Ngawula ka salaku dessert atawa salaku piring samping di sarapan, brunch, atawa dinner.
buah haneut Ieu hususna nikmat barengan a casserole sarapan atawa endog scrambled na Bacon.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 can badag (28 nepi ka 29 ons) keureut peach, lemes
- 1 tiasa nanas tidbits kalawan juices alam, undrained (8 nepi 16 ons)
- 1 can badag (28 nepi ka 29 ons) keureut pir, lemes
- 1 bisa (15 ons) dicampurkeun buah chunky
- 1/2 cangkir cherries maraschino, lemes, atawa sakumaha dipikahoyongna
- 1 séndok aci jagong
- 1 1/2 teaspoons taneuh kayu manis
- 1 séndok taneuh pala
- 1/2 cangkir gula coklat
- 4 sendok mantega
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun kabéh bahan dina cooker slow; aduk gently.
- Panutup jeung masak di low salila kira 4 ka 6 jam atawa dina luhur keur 2 nepi 3 jam.
- Ngawula kalawan krim beurat atawa dollop cream haseum, upami hoyong.
Beuki laun cooker dessert Resep
Ngalambatkeun cooker Buah Compote jeung kayu manis
Slow cooker Apple Crisp dessert
Crock Pot Banana Kismis Roti Resep
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 220 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 15 mg |
| natrium | 6 mg |
| karbohidrat | 44 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 2 g |