The halus, rasa amis earthy tina sirop maple jeung aduh nutty of walnuts ngagabungkeun nyieun hiji Salad ganti baju hébat. Paké maple walnut kieu resep salad ganti baju dina Salad héjo tradisional tossed, atawa pakéan sayur salads. Hatur nuhun kana Veronica Callaghan ti Super Market Serenade pikeun babagi resep salad ganti baju hébat ieu kalawan kami.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/4 cangkir cuka sherry
- 1 séndok sirop maple murni
- minyak zaitun 1/3 cangkir tambahan-parawan
- cai 1/3 gelas
- 2 teaspoons
- bawang beureum minced
- 1/8 séndok rawit cabé
- 1/4 séndok
- uyah halal
- 1/4 cangkir plus1 séndok dicincang walnuts
Kumaha Jieun Éta
- Dina processor dahareun atawa Blénder ngagabungkeun nu cuka, sirop, minyak zaitun, cai, bawang beureum, cabé rawit, uyah sarta 1 séndok tina walnuts; prosés nepi ka rata.
- Drizzle unggal Salad jeung ganti baju na paburencay jeung walnuts sésana.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 226 |
| total Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 148 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |