Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 tiasa (20 ons) tidbits nanas
- 4 ons marshmallows miniatur, atawa motong marshmallows badag kana eighths
- 1/4 cangkir cherries maraschino, motong di suku
- 1 cup krim beurat, dikocok
- 1/4 cangkir blanch slivered almond, toasted *
Kumaha Jieun Éta
- Solokan nanas, reserving sirop.
- Ngagabungkeun nanas, marshmallows, cherries, sarta 1/4 cangkir hirup aing ditangtayungan.
- Hayu nangtung salila 45 ka 60 menit nyampur rasa.
- Melu di krim dikocok.
- Sendok kana cangkir dessert na Sprinkle kalawan almond toasted.
Fungsi 6.
* Pikeun roti bakar mété, nyebarkeun kaluar dina lapisan tunggal dina loyang. Roti bakar dina oven 350 °, aduk aya kalana, pikeun 10 ka 15 menit. Atawa, roti bakar dina skillet ungreased leuwih panas sedeng, aduk, dugi coklat emas jeung aromatik.
Langkung nanas dessert Resep
Nanas Skillet Kue
Nanas Kulkas dessert
Nanas Custard Cups
Nanas tibalik Kue Turun
Nanas cookie Resep
Cookies oatmeal nanas tropis
Cookies nanas
Nanas kalapa Ambrosia Cookies
Pina Colada Kue
Nanas loaf Kue
Nanas Macadamia Nut Cookies
Index Resep nanas
pai Resep
Index Resep dessert
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 278 |
| total Fat | 18 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 45 mg |
| natrium | 27 mg |
| karbohidrat | 30 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 3 g |