A campuran mentega jajan ngajadikeun jajan nanas ngeunah kieu lainna-gampang nyiapkeun sarta Panggang dina pan bundt cake. Luhur kueh ieu ku glaze vanili atanapi topping nanas ieu . Atawa lebu eta jeung gula tipung.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 ons krim kiju, softened
- 1/2 cangkir minyak nabati, kayaning canola, minyak jagong, atawa minyak safflower
- 3 endog badag
- campuran 1 cake (18.5 ons) campuran mentega cake jeung pudding di racikanana
- 1 bisa (15 1/4 ons) ditumbuk nanas, lemes
- 2 sendok jeruk nipis
Kumaha Jieun Éta
- Gajih na tepung a 12-cangkir Bundt jajan pan. Panas oven jeung 325 °.
- Dina mangkok campur kode badag kalawan mixer listrik, ngéléhkeun krim kéju jeung minyak jeung endog dugi ogé blended. Nyampur di campuran kueh jeung ngéléhkeun on speed tinggi keur 2 menit. Teuing di nanas lemes sarta jeruk nipis.
- Sendok adonan kana jajan pan Bundt. Panggang salila 45 ka 55 menit, atawa nepi ka colok huntu diselapkeun dina puseur asalna kaluar beresih.
- Niiskeun di pan dina rak salila 15 menit. Taliti invert onto piring jajan pikeun niiskeun lengkep. Ibun atawa lebu jeung gula tipung.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 381 |
| total Fat | 40 g |
| jenuh Fat | 20 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| kolesterol | 141 mg |
| natrium | 70 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 3 g |