Ieu pralines dasar anu mangrupa husus New Orleans. The fudge gula creamy na buttery coklat ieu ngeusi pecans.
Vérsi ieu ngawengku gula coklat na susu ngejat. Mentega anu ditambahkeun kana campuran fudge lajeng aranjeunna nuju turun onto kertas lilin pikeun nyetél. Pikeun hasil pisan pangalusna, ngagunakeun thermometer bonbon.
Tempo ogé
Pralines creamy Jeung toasted Pecans
Super-Mudah Coklat Fudge
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas gula coklat (pageuh dipak)
- cai 1/4 gelas
- 1/4 cangkir ngejat susu
- 2 gelas pecans (buah jeung halves)
- 2 teaspoons vanili
- 3 séndok mentega (chilled sarta motong di potongan)
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun gula, susu, sarta cai dina panci 2-quart; panas nepi ka ngagolak aduk terus. Masak nepi ka campuran ngahontal konsistensi bola lemes (235 F).
- Angkat ti panas; aduk di pecans, vanili, sarta mentega.
- Geura ngaragragkeun ku sendok onto kertas lilin.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 100 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 3 mg |
| natrium | 6 mg |
| karbohidrat | 13 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |