Ieu homemade kapang roti lezat, sarta mesin roti ngajadikeun préparasi ampir leungeun-gratis. Téh mangrupa roti éndah pikeun sandwiches jeung roti bakar.
Sangkan dinner gulungan kalawan adonan, nganggo siklus adonan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup tambah 1 susu séndok
- 3 séndok madu
- 3 séndok mentega (dilebur)
- 3 gelas tipung roti
- 1 1/2 teaspoons uyah
- 2 teaspoons aktif ragi garing
Kumaha Jieun Éta
- Nambahkeun bahan ka pan mesin roti dina urutan dianjurkeun ku produsén mesin roti Anjeun.
- Make setelan kulit dasar sarta sedeng.
Pikeun Jieun Rolls:
- Nganggo setting adonan.
- Dipiceun adonan, ngabagi kana kira 10 nepi ka 12 lembar, sarta bentukna kana gulungan.
- Tempat di pan na hayu naek salila kira 45 menit, atawa dugi dua kali. Panggang dina 375 F keur 15 nepi ka 20 menit, atawa dugi coklat emas.
Anjeun bisa ogé kawas
Crusty Perancis Roti Resep - Roti Mesin
Roti Mesin sakabeh Tepung Cornmeal roti
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 60 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 6 mg |
| natrium | 279 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |