Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 séndok Basil (daun garing sarta crumbled)
- 1 séndok marjoram
- 1 séndok thyme (daun garing sarta crumbled)
- 1 séndok oregano (daun garing sarta crumbled)
- 1 séndok cabe hideung
- 1 séndok peterseli (flakes)
- 1/2 séndok rawit cabé
- 1 séndok gurih
- 1/2 séndok téh gada
- 1/2 séndok pala
- 1 cengkéh dash
Kumaha Jieun Éta
Ngagabungkeun kabéh bahan; nyimpen dina wadahna airtight.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 4 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |