sambel serbaguna Ieu bisa dipaké dina sagala resep nyaéta panggero pikeun saos basting atanapi paralon. Coba eta di waktu nu sanes Anjeun masak a babi manggang, turki atawa hayam on grill dina.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 quart cuka cider apal
- bawang bodas bubuk 1 séndok
- 1 1/2 teaspoons bumbu ternak
- 6 daun salam
- 1 séndok ditumbuk cabe beureum
- 1 séndok thyme
- 1 séndok Rosemary
- 1 séndok lemon cabé
- 1 séndok uyah
- 1 séndok cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
1. Tempat kabéh bahan dina panci sedeng jeung mawa ka kulub rolling.
2. Cover sarta ngidinan pikeun niiskeun lengkep méméh nerapkeun ka daging. Saos ieu bisa dipaké kalawan sagala resep nyaéta panggero pikeun saos basting .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 58 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 12 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |