sambel barbecue basis cuka Ieu jalan sagampil ogé mangrupa paralon sakumaha hancana saos méja. resep ieu pisan sarupa saos dilayanan di kawentar Wicker urang BBQ ti Missouri.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/4 cangkir cuka cider
- 1 séndok cabe hideung
- 2 1/2 teaspoons uyah
- 1 1/2 teaspoons gula
- 4 teaspoons cabe bubuk
- 1 séndok mustard garing
- 1 séndok paprika
- 1/2 séndok
- taneuh cumin
Kumaha Jieun Éta
1. ngagabung kabéh bahan jeung masak pikeun 5 nepi ka 10 menit pikeun ngabubarkeun rempah.
2. Angkat asin ti panas sarta ngantep niiskeun lengkep méméh ngagunakeun (kira 20 nepi ka 25 menit). Paké salaku marinade na basting saos jeung resep BBQ favorit Anjeun.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 6 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 258 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |