Rék nyieun sambel barbecue sorangan? Lajeng ieu dasar anjeun kedah ngamimitian. Resep ieu bakal masihan anjeun, saos tomat kandel alus nu lajeng bisa nambahan ka.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- saos tomat 16 ons
- 1 bawang leutik
- 1/4 cangkir minyak zaitun
- cuka cider 1/4 cangkir
- 1 nepi ka 2 cengkéh bawang bodas (minced)
- 2 sendok jeruk nipis
- 1 séndok cabe hideung
- 1 séndok paprika
- 1 séndok mustard garing
- 1/2 séndok
- Tabasco
- 1/2 séndok téh uyah
Kumaha Jieun Éta
1. tumis bawang sarta bawang bodas di minyak zaitun dina panci. Masak nepi ka transparan.
2. Tambahkeun jeruk nipis, uyah jeung cabé, paprika, mustard, sarta Tabasco. Campur ogé. Simmer leuwih panas medium 5 menit.
3. Ngurangan panas ka lemah sareng nambahkeun saos tomat jeung cuka. Hayu simmer pikeun tambahan 15 menit.
4. Ti dieu bisa nambahan rasa naon rék: gula coklat, madu atawa ceng pikeun saos amis; chiles na rawit pikeun saos panas; atawa haseup cairan pikeun hint of smokiness.
Janten kreatif kalayan eta. atawa haseup cairan pikeun hint of smokiness. Janten kreatif kalayan eta.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 21 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 4 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |