Ieu sambel richly-flavored jeung sababaraha panas definite kana eta. Mun anjeun teu hoyong deui lada, ngaleungitkeun di Chili Serrano atawa diganti ku lada milder. saos ieu jalan ogé di hayam, daging babi, jeung sapi tulang rusuk.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/3 cangkir (80 ml) cuka cider
- 3 séndok (45 ml) Gula coklat poék
- 3 séndok (45 ml) saos tomat
- 3 séndok (45 ml) ceng
- 2 cengkéh bawang bodas, minced
- 1 Serrano Chili, seeded na finely dicincang (pilihan)
- 1 séndok (15 ml) jahe (grated)
- 1/2 séndok (2,5 ml) uyah
- 1/2 séndok (2,5 ml) cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
1. Tempat kabéh bahan dina panci badag tur simmer on panas low pikeun 8 nepi ka 10 menit.
2. Angkat ti panas sarta ngidinan saos pikeun niiskeun pikeun 15 menit saméméh ngagunakeun. sambel toko dina wadahna airtight dina kulkas nepi ka 7 poé sanggeus persiapan.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 74 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 176 mg |
| karbohidrat | 18 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |