Taya hidangan Irlandia bakal jadi lengkep tanpa saeutik jin, katuhu? Kalawan ngan sababaraha bahan basajan, resep ieu pikeun kopi Irlandia vegan susu-bebas teh tungtung sampurna hidangan Anjeun atawa mimiti sampurna pikeun hiji malem lincah! Coba a kopi Irlandia vegan mun balik babarengan jeung non-susu anjeun Poé St. Patrick urang vegetarian hajatan, atawa kapan anjeun perlu warming pick-kuring-up. Barina ogé, ngan kusabab urang geus vegan, henteu hartosna urang teu tiasa gaduh kafein jeung wiski!
Senang kanyataan: Naha anjeun nyaho yén kopi Irlandia teu sabenerna asalna ti Irlandia? Taya, éta asalna tina ... San Fransisco.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2/3 cangkir kopi (brewed kuat, panas)
- 2 sdm. wiski Irlandia
- 2 TSP. gula atah
- Pilihan: vegan dikocok krim atawa dikocok topping
Kumaha Jieun Éta
- Aduk babarengan kopi, wiski jeung gula, mastikeun nu gula larut.
- Garnish ku spoonful berehan non susu krim dikocok, upami hoyong.
Ngarasakeun kopi Irlandia vegan anjeun!
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 105 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 3 mg |
| karbohidrat | 8 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |