The Peartini mangrupakeun cocktail basajan tur amis nu ngagabungkeun rasa tina pir ku bungbu saeutik. Sirop spiced migunakeun rempah wintertime Palasik kawas cengkeh, kayu manis, allspice, pala, vanili, sarta jeruk jeung gula coklat pikeun sweetener, nyieun ieu inuman hébat ngarasakeun sabudeureun libur. Mun anjeun resep, make hiji unflavored sirop basajan tur ngarasakeun inuman sataun-buleud.
Aya sababaraha vodkas pir hébat sadia kiwari - Gray nguseup La Poire mangrupakeun favorit pikeun cocktail ieu. Anjeun oge bisa infuse vodka sorangan nalika buah aya dina mangsa.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons pir vodka
- 3/4 ounce
- amaretto liqueur
- 1/2 ounce
- sirop basajan spiced
- jeruk nipis 1/4 ounce
- Pir nyiksikan pikeun garnish
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun kabéh bahan dina shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok vigorously dugi luar shaker kasebut frosted na beaded kalawan kesang.
- Galur kana gelas cocktail .
- Garnish ku nyiksikan pir.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 271 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 483 mg |
| karbohidrat | 58 g |
| Serat dietary | 9 g |
| protéin | 3 g |