Hoisin asin nyaéta saréat tercinta dilayanan dina ampir unggal réstoran dahareun Cina. Vérsi atah Ieu tarjamahan fit sakabeh-kadaharan pikeun dahareun bahan kadaharan.
Pecinta saos hoisin Waspada, versi bahan kadaharan homemade ieu bisa jadi hiji kecanduan! Padahal Anjeun bisa rada gampang slurp up saos ieu, eta dirancang pikeun buka kalayan Raw sayur Cina Moo Shu Wraps . Mun anjeun teu mibanda dulse on leungeun, ulah stress eta. Anjeun tiasa boh ngaleungitkeun atawa diganti ku ciwit sahiji jenis naon tina juket laut nu make dina Moo Shu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup kismis
- 1 1/4 gelas cai
- 2 cengkéh bodas
- 1 séndok minyak wijen (tiis-dipencet)
- 1/2 séndok ditumbuk cabe beureum
- Pilihan: 1 séndok flakes dulse
- 1 séndok sa'ir miso (unpasteurized)
Kumaha Jieun Éta
- Soak nu kismis dina caina nepi ka sajam atanapi dugi aranjeunna pisan mushy.
- Nyampur ka kismis sarta kismis anu soak cai bareng jeung bahan sésana nepi ka rata sarta saucy.
- Ngawula ka geuwat atawa nyimpen dina wadahna kaca airtight dina kulkas nepi ka saminggu.
Kawas nyieun homemade Ngaruwat vegan atah? Di dieu aya sababaraha deui resep bahan kadaharan pikeun nyobaan:
- Bahan kadaharan resep chip jagong
- Coklat atah homemade
- Gampang homemade frosting atah (enya, frosting!)
- Kumaha Jieun berbudaya Raw Nut Opak
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 52 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 17 mg |
| karbohidrat | 11 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |