mulus, creamy krim coklat kéju frosting Ieu touch pagawean sampurna pikeun sagala vanili, mantega suuk, atawa coklat cake. Ieu ngajentul dina cupcakes ogé.
Nyebarkeun eta dina kue lapis atawa pipa eta onto cupcakes atanapi kuadrat jajan individual pikeun desainer katingal. Keur pangalusna pamakéan rasa krim full-gajih kéju.
Anjeun bisa ogé kawas
- Gancang tur Mudah Coklat Frosting frosting gampang Ieu campuran fudge-kawas. frosting kasebut pindang dina stovetop pikeun 1 menit.
- Coklat haseum Cream Frosting dilebur chip coklat, mantega, jeung krim haseum tim nepi di frosting coklat tangy ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/4 cangkir mentega, softened
- 8 ons krim kéju (
- softened )
- 3 ons unsweetened coklat (dilebur)
- uyah dash
- Gula 3 gelas confectioners '
- 1/3 cangkir
- satengah na-satengah
- ekstrak vanili 1 séndok
Kumaha Jieun Éta
- Pikeun ngalembereh coklat nu, nempatkeun kana mangkok stainless steel atawa luhureun hiji alat keur ngagolakkeun ganda jeung tempat eta leuwih simmering cai (tetep pan atanapi mangkok luhur caina). Panas, aduk, dugi dilebur.
- Dina mangkok Pergaulan kalawan mixer listrik, krim bareng mentega sarta krim kéju dugi mengembang.
- Nambah dilebur coklat, uyah, gula confectioners sifted ', satengah-na-satengah, sarta vanili.
- Teuing nepi ka rata sarta spreadable, nambahan deui satengah na-satengah atawa confectioners 'gula, upami diperlukeun.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 402 |
| total Fat | 21 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 48 mg |
| natrium | 118 mg |
| karbohidrat | 52 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 3 g |