Ieu chops babi kandel anu boneka jeung campuran crumbs roti, apal diced, kismis, sarta Cheddar. Ngalayanan chops ku salad jeung kentang dipanggang pikeun ngeunah, hidangan appetizing.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 babi chops, tulang-di, sahenteuna 1 1/4 inci kandel (ngeunaan 4 pon)
- 1 1/2 cangkir roti batu, toasted
- 1/2 cangkir apal dicincang
- 1/2 cangkir abon seukeut kéju Cheddar
- 2 sendok kismis
- 2 sendok mantega
- 2 sendok jus jeruk atanapi jus apal
- 1/4 séndok téh uyah
- 1/4 séndok téh kayu manis
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven ka 350 F (180 C / Gas 4).
- Taliti motong saku kana tiap rendang daging babi ku slicing kana rendang arah balung. Enteng Sprinkle jero kantong jeung uyah jeung cabé.
- Dina mangkok Tos babarengan batu roti, dicincang apel, abon kéju, sarta kismis.
- Dina gelas a, ngagabungkeun dilebur mentega, jus, uyah, sarta kayu manis. Tuang leuwih campuran roti na gently aduk nepi ka tuntas dicampurkeun.
- Barang babi chops enteng jeung roti na apal campuran.
- Tempat anu chops dina baking piring deet na Panggang salila kira 45 menit. Nutupan piring baking kalawan foil jeung masak 15 nepi ka 20 menit deui, atanapi dugi lembut tur tuntas asak.
Anjeun bisa ogé kawas
Apple na Bacon boneka Chops Babi
Crock Pot Chops Babi Jeung isina jeung Kentang
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 869 |
| total Fat | 53 g |
| jenuh Fat | 20 g |
| jenuh Fat | 20 g |
| kolesterol | 269 mg |
| natrium | 377 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 84 g |