Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 babi chops, tulang-di, 1 keur 1 1/2 inci kandel
- 1/2 cangkir cuka balsamic
- 1/4 cangkir minyak zaitun
- 2 séndok Dijon mustard
- 1 séndok gula coklat, dipak
- 1/2 séndok cabe hideung Freshly taneuh
- 4 cengkéh bawang bodas, coarsely dicincang
- 1/4 cangkir sacara bébas dipak daun Rosemary
- 2 bawang héjo, coarsely dicincang
Kumaha Jieun Éta
- Sprinkle nu chops babi kalayan uyah jeung cabé.
- Dina Blénder a, ngagabungkeun nu cuka, minyak zaitun, mustard, gula coklat, cabé, bawang bodas, Rosemary, sarta bawang héjo. Nyampur nepi ka rata.
- Nunda chops dina kantong beurat-tugas neundeun dahareun atawa wadah nonreactive. Tambahkeun campuran marinade na giliran jaket babi nu tuntas. Refrigerate pikeun 4 ka 8 jam.
- Leupaskeun babi ti marinade nu. Piceun marinade nu.
- Panas grill ka panas sedeng ngeunaan 375 °. Grill dina babi leuwih panas langsung salila kira 2 nepi ka 3 menit dina saban gigir pikeun sear, teras ngalih ka panas langsung tur nuluykeun grilling dugi ka chops babi anu asak liwat, ngeunaan 15 menit. Maranéhanana kudu ngadaptar sahenteuna 145 ° dina thermometer dahareun.
Anjeun bisa ogé kawas
- Marinated grilled Chops Babi ieu babi chops grilled anu marinated di campuran kecap, mustard, gula semu coklat, tur seasonings.
- Gampang Pan-grilled Chops Babi Jeung lada rub A chipotle jeung bubuk cabe basajan rub musim ieu hébat tasting grilled babi chops.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 355 |
| total Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| kolesterol | 50 mg |
| natrium | 141 mg |
| karbohidrat | 18 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 19 g |