Ieu chops babi lada hébat-tasting anu ditingkatkeun ku rub gurih, mangka chops anu broiled atanapi pan-grilled kana kasampurnaan. Upami anjeun hoyong piring nu kirang lada, anjeun salawasna bisa ngurangan jumlah rempah dipake. Ieu mana ogé ku samping kentang mashed atanapi Salad a.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 nepi ka 6 babi chops (boneless)
- 1/2 séndok thyme
- 1/4 séndok chipotle Chili bubuk (atawa cabe beureum lianna)
- 1/2 séndok
- bubuk cabe
- 1/2 séndok
- Cajun bungbu
- 1/2 séndok téh uyah
- Ngeunaan 1/8 séndok cabe hideung seger
- 2 sendok
- tambahan parawan minyak zaitun (mun grill jaket atawa rak)
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun seasonings jeung rub sakuliah babi. Hayu nu chops nangtung dina suhu kamar pikeun ngeunaan 10 ka 15 menit.
- Lambang nu grill pan atanapi rak broiler kalawan minyak zaitun.
- grill Pan leuwih panas sedeng atanapi broil ngeunaan 4 inci tina sumber panas salila kira 6 menit.
- Hurungkeun na grill pikeun 6 ka 8 menit deui, dugi chops anu asak liwat.
- waktos gumantung kana ketebalan tina chops tapi pariksa pikeun mastikeun chops téh sahanteuna 145 F di puseur rendang thickest.
- Ngawula kalawan kentang sarta sayur héjo.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 84 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 17 mg |
| natrium | 19 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 6 g |