Mun anjeun resep a bumbu pisan lada, nambah saeutik leuwih rawit kana campuran bungbu ieu.
Resep patali: Cajun Spice adun, Salt-Free
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 sendok paprika
- bubuk bawang 1 séndok
- 2 teaspoons oregano
- 1 séndok thyme
- 2 teaspoons uyah
- 2 teaspoons bubuk bawang bodas
- 3/4 séndok cabé bodas
- 3/4 séndok cabe hideung
- 1 séndok rawit cabé
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun kabéh bahan dina kantong neundeun dahareun pos-nutup; ngégél kantong, sarta ngocok ogé.
- Toko pageuh disegel dina kantong atawa mindahkeun ka jar a. Ngocok ogé saméméh unggal pamakéan.
- Dipaké dina sagala resep nelepon pikeun Cajun bumbu, atawa Sprinkle on lauk, jangjangan, atawa babi.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 47 mg |
| karbohidrat | 0 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |