Kismis coklat-katutupan anu mangrupa manisan Palasik éta gampang nyieun di imah. Anjeun pernah gé mésér kotak di toko deui!
Tuang kismis coklat-katutupan ieu sorangan, atawa tambahkeun ka mixes jalan satapak, mixes snack, atawa yogurt. Anjeun oge bisa ékspérimén kalawan ngaganti bungbuahan garing sejenna pikeun sabagian atawa sakabéh éta kismis di resep ieu, sarta coba Pergaulan up coklat nu! Bodas coklat sarta coklat susu duanana nambahkeun elemen béda nu bisa jadi senang maén kalawan .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 oz (1/2 cangkir) coklat semi-amis, dicincang
- 1/2 minyak sdm (minyak kalapa anu ngusulkeun)
- 1 cup plump, kismis beueus
Kumaha Jieun Éta
1. Siapkan loyang ku pinding deui jeung kertas parchment atawa kertas waxed na sisihkan keur ayeuna.
2. Teundeun coklat dicincang jeung minyak dina mangkok microwave-aman tur microwave dugi dilebur, aduk sanggeus unggal 30 detik keur mencegah overheating.
3. Sakali coklat nu geus dilebur sarta mulus, nambah kismis sarta aduk nepi ka maranéhna geus well-coated kalawan coklat. coklat nu bakal palapis ipis dina kismis.
4. kerok teh kismis coklat-katutupan onto nu loyang disusun jeung cobaan pikeun misahkeun éta, jadi aya teu wae clumps badag.
5. refrigerate baki pikeun ngeset coklat, keur tentang 15 menit, lajeng megatkeun up clumps wae kana kismis individu. Toko Coklat-katutupan Kismis dina wadahna airtight dina kulkas nepi ka saminggu.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 527 |
| total Fat | 21 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 2 mg |
| natrium | 24 mg |
| karbohidrat | 85 g |
| Serat dietary | 9 g |
| protéin | 6 g |