tortellini kéju ieu dilayanan ku tomat jeung Basil saos krim basajan. A Parmesan saeutik kéju garnishes piring.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 tomat bisa / 14,5 ons ditumbuk
- 1 séndok bouillon (hayam)
- 4 teaspoons Basil (garing)
- 2 teaspoons peterseli (seger, minced)
- 1/4 séndok cabe hideung
- 1/4 cangkir minyak zaitun
- 2 cengkéh bawang bodas (minced)
- 2 gelas krim (beurat)
- 4 sendok Parmesan kéju (grated tawar)
- 1 pound kéju tortellini (asak)
- Garnish: peterseli, Freshly grated kéju Parmesan
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun tomat jeung granules hayam bouillon, Basil, 2 teaspoons peterseli, jeung cabé.
- Tumis bawang bodas di minyak zaitun; nambahkeun campuran tomat anu ditumbuk jeung dibawa ka simmer a.
- Tambahkeun krim jeung mawa ka kulub hipu; nambah 4 sendok Parmesan kéju. Aduk ogé; aduk teh tortellini kana saos teh.
- Ngawula garnished kalawan peterseli leuwih seger jeung grated atawa abon kéju Parmesan.
Anjeun bisa ogé kawas:
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 806 |
| total Fat | 59 g |
| jenuh Fat | 30 g |
| jenuh Fat | 21 g |
| kolesterol | 139 mg |
| natrium | 393 mg |
| karbohidrat | 55 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 19 g |