Louis-gaya resep sambel barbecue St Ieu sarupa saos barbecue Kansas Kota leuwih populér, tapi nyaeta bit kirang amis, sarta Tangier saeutik. Ieu resep sambel barbecue nikmat ngagunakeun on deui orok iga, atawa grilled hayam.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 gelas saos tomat
- Gula 1/2 cangkir (coklat)
- 1/2 cangkir bawang (finely minced)
- 2 cengkéh bawang bodas (minced halus)
- 1/2 cangkir cuka cider apal
- 1/4 cangkir mustard (coklat)
- 2 sdm saos Worcestershire
- kecap 2 sdm
- 1 saos TSP panas
Kumaha Jieun Éta
Whisk babarengan kabéh bahan dina panci sarta simmer, aduk, di panas low pikeun 20 menit. Hayu tiis kana suhu kamar. Bisa dipaké salaku saos basting nuju tungtung masak, atawa brushed on sanggeus barbecuing, kalayan saos tambahan dilayanan di sisi.| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 91 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 600 mg |
| karbohidrat | 23 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |