Kombinasi mustard na ceng méré meats barbecued rasa amis tur haseum. Bari ieu dimaksudkeun pikeun babi saos ieu bisa dipaké dina hayam jeung sapi ogé. Ulah sieun mun ékspérimén.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup (240 ml)
- mustard disusun
- 1/2 cangkir (120 ml) ceng
- 1/4 cangkir (60 ml) cuka cider
- 1/4 cangkir (60 ml) madu
- 1 séndok (15 ml) minyak
- 1/2 séndok (2,5 ml) oregano tipung
- 1/2 séndok (2,5 ml) thyme tipung
- 1/2 séndok (2,5 ml) taneuh cabe hideung
- 1/2 séndok (2,5 ml) rawit (pilihan)
- ciwit uyah
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun bahan garing dina panci. Tambahkeun cukup cuka nyieun hiji némpelkeun mixable. Campur ogé.
- Teundeun leuwih panas tinggi ditambah bahan sésana. Bawa ka kulub a, aduk terus. Ngurangan panas sarta simmer pikeun 10 menit, aduk aya kalana.
- Angkat ti panas sarta ngantep asin nu niiskeun lengkep méméh maké.
Lamun nyieun payun waktu, toko dina wadahna airtight dina kulkas nepi ka saminggu.
sambel janten langkung flavorful sanggeus atawa dua poé.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 29 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 97 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |