Mun anjeun teu boga waktu pikeun shred sakabeh kapala engkol jeung wortel countless, meuli sababaraha tas ti veggies abon - tanpa pouches ganti baju - sarta saukur nyieun sorangan ganti baju-gajih low Anjeun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir mayonnaise bébas gajih-
- cider 2 sdm
- cuka
- 1 TSP
- Dijon mustard
- 2 TSP
- Gula (atawa diganti gula lamun resep)
- 1/4 siki TSP seledri (pilihan)
- 1 kantong 16-ounce di siap-abon campuran coleslaw
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok alit, whisk mayonnaise, cuka cider, mustard, gula, jeung siki seledri babarengan.
- campuran coleslaw kosong kana mangkok badag. Tuang ganti leuwih luhur tur Tos.
- Lamun perlu ipis eta saeutik, tambahkeun hiji dua susu nonfat séndok atanapi.
- Refrigerate dugi siap ngaladénan.
Per porsi: Kalori 48, Kalori ti Fat 7, Total Fat 0.8g, (diuk 0G), Kolesterol 3mg, Natrium 194mg, Karbohidrat 9.2g, Serat 1.7g, Protéin 1.1g
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 377 |
| total Fat | 20 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 8 mg |
| natrium | 165 mg |
| karbohidrat | 33 g |
| Serat dietary | 20 g |
| protéin | 31 g |