Amis tur haseum babi kalayan loin babi sarta nanas marengan seasonings.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 pon boneless babi loin, sliced kandel 1/2 inci
- 1 sendok minyak nabati
- 1 tiasa (20 ons) sakumpulan nanas di jus
- cai 3/4 gelas
- cuka 1/4 cangkir
- kecap 1 séndok
- 1/4 cangkir gula coklat
- 1/2 séndok téh uyah
- 2 sendok aci jagong
- 2 sendok cai
- 1/2 cangkir thinly sliced bawang
- 1 bel cabé héjo, motong di strips ipis
- béas asak 2 gelas panas
Kumaha Jieun Éta
- Motong keureut daging babi kana strips panjang ngeunaan 3 inci sarta lega 1/2 ka 1 inci.
- Tumis nu strips babi dina skillet atawa tumis pan dina minyak panas leuwih panas sedeng dugi enteng browned; solokan.
- Solokan nanas; jus cagar.
- Ngagabungkeun jus nanas, 3/4 cai cup, cuka, kecap, gula coklat, tur asin; tuang leuwih babi di skillet. Panutup jeung simmer 45 menit 1 jam, atawa dugi daging anu lembut.
- Dina gelas a, ngagabungkeun aci jagong na 2 sendok cai; aduk nepi ka rata. Tambahkeun campuran aci jagong kana campuran daging babi. Cook leuwih panas low, aduk terus, dugi Campuran ieu thickened na bubbly.
- Tambahkeun sakumpulan nanas, bawang jeung cabé héjo keur babi teh. Panutup jeung simmer pikeun 10 menit deui, atanapi dugi sayuran anu lembut. Ngawula ka leuwih béas.
Anjeun bisa ogé kawas
Ngalambatkeun cooker Sweet jeung Babi haseum
Rupa-rupa Babi Paporit Tenderloin Resep
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 518 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 54 mg |
| natrium | 203 mg |
| karbohidrat | 78 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 24 g |