Ieu resep super basajan cukup gampang pikeun dimimitian cooks nyieun. Éta jadi basajan tur jadi alus! Pastikeun Anjeun chill dinya salila sahenteuna opat jam dina kulkas jadi cookies soften. Pikeun pérsi sadaya-coklat, tingali Coklat Coklat Icebox dessert. Pastikeun pikeun nempo kuring step by parentah hambalan sateuacan Anjeun ngawitan. Yum.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pakét polos coklat wafers (Inohong Wafers), kira 40
- 2 gelas krim beurat
- 1/2 cangkir gula tipung
- 1 séndok vanili
Kumaha Jieun Éta
Darso babarengan krim, gula tipung sarta vanili dina mangkok badag dugi kaku.
Nyebarkeun hiji strip cream dikocok handap puseur piring porsi pikeun nyimpen cookies on. Nyebarkeun hiji spoonful berehan campuran krim nu dikocok dina unggal cookie na tumpukan aranjeunna dina sisi maranéhanana dina krim dikocok dina piring sangkan log panjang.
Anjeun bakal kedah nangtoskeun jumlah cookies ngagunakeun. Lamun ngeunaan 1/3 tina krim nu geus ditinggalkeun, eureun nambahkeun cookies tur mimitian frosting luar log cookie.
Sabot cookies nu frosted na tumpuk, nutupan sakabéh log kalawan leuwih krim dikocok thickly tur tuntas. Pastikeun pikeun meunangkeun sagala cara di sabudeureun sisi tina cookies kalawan krim teh. Nutupan roll sarta chill dina kulkas salila sahenteuna dalapan jam. Nyiksikan dina diagonal ngawula ka pastikeun anjeun meunang cookies sarta krim di unggal nyiksikan ..
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 326 |
| total Fat | 28 g |
| jenuh Fat | 18 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 68 mg |
| natrium | 19 mg |
| karbohidrat | 17 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 3 g |