Naon ngajadikeun resep roti bakar Perancis gluten bébas ieu jadi nikmat nyaeta gluten bébas sarapan roti , anu beueus, rada amis sarta flavorful protein tinggi endog roti.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 keureut gluten bébas roti
- 4 endog (keok)
- 1/2 - 3/4 susu cup (atawa diganti susu-gratis, kayaning
- santan )
- 1 séndok gula (atawa madu)
- Ciwit uyah (pilihan)
- ekstrak vanili 1 séndok
- 2 sendok minyak canola pikeun frying
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun endog, susu atanapi diganti susu, gula, uyah, sarta vanili dina mangkok deet na whisk dugi tuntas anu dicampurkeun.
- Dip keureut tina homemade sarapan roti di campuran endog. Ngawenangkeun kadua sisi roti ka soak nepi salaku loba campuran endog sakumaha bakal tahan (kawas bolu a!).
- minyak panas dina medium luhur dina badag, skillet beurat jeung ngagoreng coated keureut roti. Nalika coklat emas, flip jeung masak kadua sisi dugi coklat emas.
- Ngawula kalawan mentega sarta dusting gula tipung.
Panginget: Salawasna pastikeun Anjeun surfaces gawe, utensils, Panci, sarta parabot bébas tina gluten. Salawasna baca labél produk. Pabrik bisa ngarobah formulasi produk tanpa aya bewara. Nalika di ragu, moal meuli atawa make produk hiji saméméh ngahubungan produsén pikeun verifikasi yen produk nu aya bébas tina gluten.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 288 |
| total Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 208 mg |
| natrium | 232 mg |
| karbohidrat | 11 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 9 g |