Hiji asin nu panggampangna tur flavorful ngajadikeun babi chops ieu mangrupa piring sampurna pikeun tepung kulawarga weeknight. Ngawula ka chops babi ieu kalawan basmati panas pindang atawa béas biasa.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 nepi ka 6 babi chops, 3 / 4- ka 1 inci kandel
- 1 cup kaldu hayam
- cuka 1/4 cangkir
- 1/4 cangkir dipak gula coklat
- 1 bawang leutik, sliced
- 2 sendok
- kecap
- 1 tiasa (8 oz) sakumpulan nanas, undrained
- 1 leutik bel cabé héjo, motong di cingcin
- 2 sendok aci jagong
- 2 sendok cai
Kumaha Jieun Éta
- Dina skillet badag, coklat nu babi chops dina dua sisi. Tambahkeun kaldu, cuka, gula coklat, bawang, kecap, nanas, jeung cabé héjo. Bawa ka kulub a; ngurangan panas, panutup, sarta simmer salila 1 jam.
- Aduk aci jagong kana 2 sendok cai nepi ka rata. Dipiceun babi chops ka piring porsi. Tambahkeun aci jagong kana campuran sambel jeung masak, aduk, dugi thickened tur jelas. Ngawula ka ngaliwatan chops babi.
Tempo ogé
Slow cooker Babi rendang Resep
Resep sarupa
Chops babi Jeung Balsamic Sweet Bawang asin
Lada Chops Babi Kulon Kidul
Chops babi Jeung Omat
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 146 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 22 mg |
| natrium | 481 mg |
| karbohidrat | 19 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 9 g |