resep skillet Hal ieu ngajadikeun pamakéan wae ham leftover. Ngagabungkeun deui kalayan kacang beku sarta béas nyieun hiji piring hearty gampang. Luhur eta kalawan kéju Parmesan pikeun tajongan tart saeutik.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir dicincang bawang
- 3 séndok mentega, dibagi
- 1 1/2 cangkir kacang beku (héjo, atawa kacang Inggris), ngeunaan 10 ons
- 1/4 ka 1/2 cangkir dicincang ham asak
- 1 cup béas lila-sisikian, uncooked
- 3 nepi ka 4 cangkir
- kaldu hayam
- 2 pikeun 3 séndok Parmesan kéju
Kumaha Jieun Éta
- Dina skillet beurat, tumis bawang dicincang 2 sendok mentega dugi bawang nyaéta lembut.
- Tambahkeun ham jeung béas; masak leuwih panas low dugi béas ngan dimimitian ngahurungkeun coklat emas; nambahkeun 3 gelas kaldu hayam. Panutup jeung masak, aduk remen, leuwih panas low pikeun 20 menit.
- Tambahkeun kacang beku sarta masak, aduk remen, pikeun 10 ka 15 menit deui, atanapi dugi béas téh lembut, nambahan deui kaldu hayam upami diperlukeun.
- Aduk 1 séndok mentega sarta kéju Parmesan.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 342 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 30 mg |
| natrium | 770 mg |
| karbohidrat | 49 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 11 g |