Masak chops nanas babi ieu dina cooker slow, on grill dina , atawa broil aranjeunna. Ngalayanan chops babi kalayan béas atawa kentang dipanggang pikeun dinner sapopoé ngeunah.
babi kasebut marinated kalawan nanas anu sapeuting lajeng babi kasebut asak kalawan campuran nanas marinade.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 babi chops
- 1 tiasa (20 ons) sakumpulan nanas kalayan jus
- 1/4 cangkir gula coklat
- kecap 2 teaspoons
- Pilihan: seger atawa canned nanas sakumpulan, pikeun garnish
- Pilihan: seger dicincang cilantro, pikeun garnish
Kumaha Jieun Éta
- Nempatkeun babi chops dina kantong neundeun dahareun palastik pos-nutup.
- Ngagabungkeun bahan sésana; tuang ngaliwatan chops babi di kantong.
- Ngégél ka kantong jeung sapeuting refrigerate.
- Solokan nu cair kana panci. Teundeun panci nu leuwih panas tinggi jeung mawa ka kulub pinuh.
- Nunda chops dina cooker slow; tuang éta cair panas leuwih aranjeunna jeung masak pikeun 5 jeung 7 jam, atawa nepi ka chops nu dipigawé. Suhu aman minimum keur babi - tungtunan USDA - nyaeta 145 F.
- babi chops The marinated ogé hébat grilled atanapi broiled. Bawa ka marinade nanas ka kulub lengkep sareng nganggo ka baste nu chops.
- Ngawula ka babi chops kalawan sababaraha sakumpulan nanas seger sarta garnish of dicincang cilantro seger, upami hoyong.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 477 |
| total Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 134 mg |
| natrium | 222 mg |
| karbohidrat | 21 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 44 g |