Ngawula ka ieu loin babi glazed flavorful kalawan kentang mashed jeung sayur sisi favorit anjeun pikeun sapopoé hidangan atanapi sabtu minggu dinner nikmat.
Resep patali
Rotisserie Babi Loin manggang Jeung Peach Glaze
Babi Loin manggang Jeung Balsamic na Brown Gula Glaze
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1
- babi loin manggang (tulang-di, ngeunaan 4 1/2 ka 5 1/2 pon)
- 1 bawang bodas cengkeh badag (ngurangan lengthwise)
- ciwit uyah
- Ciwit cabe hideung
- Pilihan: 2 keureut Bacon
- 1/4 cangkir sirop maple (kelas poék A atanapi kelas B)
- 1/4 cangkir gula coklat
- 1 séndok aci jagong
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven ka 325 F.
- Rub manggang nu sakuliah jeung halves bodas; Piceun bawang bodas. Tempat anu manggang, samping gajih up, dina rak dina pan roasting; Sprinkle kalawan uyah jeung cabé. Mun aya pisan saeutik gajih dina luhureun manggang nu, iklas 2 keureut tina Bacon peuntas luhur (opsional).
- Manggang nu babi, uncovered, salila kira 2 jam.
- Ngagabungkeun bahan sésana dina mangkok. Sikat teh glaze leuwih manggang tur nuluykeun baking keur 30 nepi ka 45 menit, atawa dugi manggang nu registers ngeunaan 155 F dina thermometer daging diselapkeun kana puseur bagéan meatiest of manggang (henteu noel tulang atawa gajih). Hayu sesa manggang pikeun 10 menit saméméh slicing.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 641 |
| total Fat | 30 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| kolesterol | 177 mg |
| natrium | 221 mg |
| karbohidrat | 27 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 62 g |