Pikeun creamy acan dessert lampu na refreshing, masihan layered kieu resep lemon dessert hiji try. Alik lapisan zingy lemon pudding ngagabungkeun jeung creamy sweetened krim kéju mousse pikeun saréat nikmat anu sampurna pikeun celebrating springtime sarta poé warmer.
Dessert nu mirip jeung dessert coklat delight .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 cangkir tipung
- 1 1/2 teken mentega atawa margarin
- 2 8-ounce bungkusan krim kéju
- Gula 2 gelas confectioners '
- 3 gelas
- dikocok krim atawa thawed beku topping dikocok (dibagi)
- 3 buleud (ukuranana 4-porsi) instan lemon pudding
- 5 gelas susu tiis
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven ka 375 F.
- Crumble tepung jeung margarin babarengan. Nyampur babarengan jeung pencét di handap mangrupa baking pan 9-demi-13-demi-2 inci.
- Panggang dina oven preheated pikeun 15 menit; hayu tiis.
- Krim gula confectioners 'sarta krim kéju babarengan. Melu 2 gelas topping dikocok na nyebarkeun on kulit leuwih tiis.
- Campur 3 dus lemon pudding instan jeung 5 gelas susu tiis (ulah turutan arah dina kotak pudding). Tuang ngaliwatan lapisan kadua teras luhur kalawan tambahan topping dikocok.
- Chill tuntas (ngeunaan 2 jam) sateuacan porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 238 |
| total Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 32 mg |
| natrium | 201 mg |
| karbohidrat | 25 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 5 g |