Panulis Dave DeWitt nyerat: "piring hayam jeung Chili Ieu standar di Cina barat, dimana rasa tina ternak jeung jeruk nu mindeng digabungkeun garing mesek jeruk nyaéta sadia di pasar Asian Sakur leutik, garing chiles beureum bisa dipaké dina resep ieu.. . Ngawula eta leuwih béas steamed atanapi pilaf béas ".
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- Keur marinade:
- 1/2 séndok aci jagong
- 1 séndok vermouth garing atawa anggur bodas
- 1/2 pound boneless hayam payudara (potong 1/2 buah inci)
- Pikeun saos teh:
- 1/2 séndok jahé (minced)
- 1/2 séndok bawang bodas (minced)
- 1 bawang héjo (minced)
- 1/2 peppercorns Sichuan séndok taneuh
- 1 séndok vermouth garing atawa anggur bodas
- kecap 2 sendok
- 1 séndok saos kacang panas
- 2 sendok garing mesek jeruk (soaked dina cai panas keur 1/2 jam na abon)
- 2 teaspoons gula (atawa madu)
- minyak wijen 1/2 séndok
- Keur Fry Aduk:
- 2 sendok minyak suuk
- 6 leutik garing
- chiles beureum panas (kayaning Japones atanapi de Arbol)
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun bahan pikeun marinade dina mangkok, aduk ogé, sarta nambahan hayam. Hayu diuk pikeun 30 menit.
- Ngagabungkeun kabéh bahan saos di mangkok, aduk ogé, sarta sisihkan.
- Panas katél leuwih panas tinggi. Tambahkeun minyak suuk na nalika eta ngan dimimitian kana haseup.
- Nambah chiles jeung hayam marinated. Aduk-tumis salila kira 1 menit.
- Tambahkeun saos jeung aduk-ngagoreng pikeun tambahan 30 detik.
- Leupaskeun chiles saméméh porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 498 |
| total Fat | 30 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| kolesterol | 95 mg |
| natrium | 1.227 mg |
| karbohidrat | 20 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 34 g |