Paké vanili ieu wafer kulit pikeun keusikan pai favorit Anjeun. Ieu hususna alus pikeun pai no-Panggang kawas pai waluh mantega dina poto.
Paké eta kanggo naon pai di tempat hiji cracker Graham atawa kerak cookie Crumb lianna.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 gelas rupa crumbs vanili wafer, ngeunaan 30 nepi ka 35 cookies
- 2 sendok granulated gula
- 5 sendok mentega, softened
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven ka 350 F.
- Nyampur bahan tuntas.
- Pencét kana handap tur nepi sisi piring pai 9 inci.
- Panggang pikeun 8 nepi ka 10 menit.
- Niiskeun tuntas saméméh ngeusian.
Ngagaduhan 8.
Tips sarta Variasi
- Tambahkeun sababaraha sendok pecans finely dicincang atanapi walnuts ka crumbs cookie.
- Ngaganti crumbs vanili wafer kalawan crumbs gingersnap pikeun kulit gingersnap.
- Ngaganti crumbs vanili wafer kalawan crumbs coklat cookie, Crackers taneuh sato, atawa crumbs shortbread cookie.
- Tambahkeun ngeunaan 1/2 séndok téh kayu manis atawa rempah lianna ka crumbs.
Resep langkung
Kayu manis Graham Cracker Pie kulit
14 Manisan Cool pikeun Hot Summer Days
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 5281 |
| total Fat | 326 g |
| jenuh Fat | 115 g |
| jenuh Fat | 142 g |
| kolesterol | 1.956 mg |
| natrium | 2.090 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 547 g |