Sumuhun, anjeun tiasa nyiapkeun vegetarian na vegan butternut squash piring cageur katuhu dina crockpot anjeun! Ngan mesek squash, nyabut siki jeung nambahan eta ka crcokpot kawas nu! samping piring butternut squash teu bisa jadi leuwih basajan.
Kawas butternut squash? Ngagulung ka handap pikeun leuwih cara nyiapkeun hidangan butternut squash.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 butternut squash
- 1/4 cangkir margarin
- Gula 1/3 cangkir (coklat)
- 1/2 TSP pala
- 1/4 kismis cangkir
Kumaha Jieun Éta
- squash mesek jeung cabut sikina. Teundeun squash dina pot crock atanapi cooker slow, teras nambahan bahan sésana di luhur.
- Panutup jeung masak di low pikeun 6 nepi ka 7 jam.
vegetarian resep squash langkung:
- Vegetarian buahna tangkal ek squash sup
- Buahna tangkal ek squash kalawan cornbread isina
- Digolongkeun squash quinoa-boneka
- Buahna tangkal ek squash kalayan kacang dipanggang vegetarian
- Buahna tangkal ek squash kalawan vegetarian "sosis" isina
- Squash sa'ir-boneka
- Grilled squash kalayan kéju
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 187 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 94 mg |
| karbohidrat | 33 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |