pecan resep sabit cookie basajan Hal ieu ngajadikeun hiji snack nikmat na hiji anu pohara gampang pikeun dimimitian bakers nyieun. Kabéh bahan nu gampang diala, jeung waktu persiapan anu pondok. crescents Pecan anu mentega cookies kalawan pecans dicincang jeung palapis gula tipung a confectioner urang.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup mentega (STP)
- 1 1/2 cangkir gula (confectioners ',
- dibagi )
- 2 teaspoons ekstrak vanili
- 1 3/4 gelas
- tipung (
- sagala-Tujuan )
- 3/4 cangkir pecans (dicincang)
- 1/4 séndok téh uyah
Kumaha Jieun Éta
- Krim mentega; laun ngéléhkeun gula 1/2 gelas confectioners '. Tambahkeun 1 séndok vanili, tepung, pecans, tur asin. Nyampur ogé. Chill pikeun 1 ka 2 jam.
- Wangun adonan kana crescents, maké kira 2 teaspoons pikeun tiap cookie. Teundeun cookies on cadar baking parchment-dijejeran na Panggang dina 300 F keur 18 nepi ka 20 menit.
- Niiskeun cookies on rak nepi ngan rada haneut.
- Ngagabungkeun gula 1 cup confectioners 'sarta 1 séndok vanili.
- Gulung haneut cookies di campuran gula confectioners '.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 158 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 20 mg |
| natrium | 60 mg |
| karbohidrat | 16 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |