Pecans masihan ieu nikmat cookies mentega saeutik tékstur tambahan jeung rasa. The cookies nu digulung gula confectioners 'sanggeus aranjeunna kaluar tina oven.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 ons mentega (softened)
- 1 séndok vanili
- Gula 3/4 cangkir confectioners '(tambah beuki pikeun rolling)
- 2 gelas sadaya-Tujuan tipung (sifted)
- 2 gelas pecans (dicincang)
Kumaha Jieun Éta
- Krim mentega jeung aduk di vanili. Laun dianggo dina gula jeung tipung 3/4 cangkir confectioners '. Tambahkeun pecans dicincang jeung dianggo kana adonan. Ciwit kaluar adonan and roll pikeun ngabentuk bal ngeunaan ukuran saparapat nu.
- Teundeun dina greased atanapi parchment-dijejeran cadar baking; Panggang dina 300 F keur 10 menit, teras ningkatkeun panas kana 325 F jeung Panggang pikeun 5 nepi ka 10 menit deui.
- Gulung ka cookies gula confectioners 'sanggeus maranéhna geus leuwih tiis.
Anjeun bisa ogé kawas
Ngalembereh Away mentega Cookies
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 82 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 10 mg |
| natrium | 30 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |