Ieu no-Panggang gampang coklat chip cookies oatmeal mangrupakeun hiji snap nyieun, sarta ngahasilkeun badag (kira 60) sampurna pikeun nyugemakeun sémah di pihak atawa ngumpul lianna. resep nya pikeun tumpak badag tina 7 ka 8 belasan cookies tapi bisa ngurangan proporsional.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 cangkir gula
- susu 1 cup
- 1 cup koko
- 1/4 séndok téh uyah
- 1 cup mentega suuk
- 1 cup margarin
- 6 gelas oatmeal
Kumaha Jieun Éta
- Campur margarin, gula, susu, koko jeung uyah, sarta mawa ka kulub pinuh, aduk terus.
- Kulub pikeun 1 menit pinuh.
- Angkat ti panas sarta nambahan bahan sésana.
- Aduk tuntas tur teundeun ku spoonfuls onto kertas waxed, kertas parchment atanapi foil.
Anjeun bisa ogé kawas
Taya Cookies Panggang kalawan Chips Coklat
Coklat No Panggang Candy atanapi Cookies
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 73 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 1 mg |
| natrium | 42 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |