Ieu cara tradisional nyieun Korea-gaya grilled steak. daging anu marinated, grilled, potong strips, sarta dilayanan on apu daun sareng saos dipping. piring ngajadikeun tepung nikmat atanapi appetizer pikeun kasempetan nanaon.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon / 900 tips g sapi tenderloin atanapi sirloin steak
- 2 gelas
- Bulgogi marinade
- 1/2 gelas
- Sambel dipping Bulgogi
Kumaha Jieun Éta
Nyiksikan tips sapi tenderloin atanapi sirloin kana keureut kandel 1/4 inci. Teundeun dina kaca atawa palastik piring atawa kantong plastik resealable. Tambahkeun bulgogi marinade na Tos kana jaket merata. Refrigerate keur 2-4 jam. grill Preheat. Anjeun tiasa boh thread daging onto skewers lengthwise atawa ngagunakeun karinjang grilling tetep potongan leutik tina ragrag kana seuneu. Jalan, grill daging nepika merata coklat sakuliah.
Ti marinade Bulgogi ngandung gula, lalajo pikeun flare-up jeung ngahurungkeun remen ulah ngaduruk. Ngawula ka dina platter haneut. Bungkus potongan daging jeung daun saladah romaine na dip kana saos dipping. Anjeun oge bisa nambahkeun wortel abon, caramelized cengkéh bodas atanapi naon wae disada alus.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 698 |
| total Fat | 25 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| kolesterol | 203 mg |
| natrium | 896 mg |
| karbohidrat | 44 g |
| Serat dietary | 7 g |
| protéin | 74 g |