Amis tur haseum babi ngajadikeun tepung sapopoé fabulous kalawan béas asak panas. resep ieu ngawengku nanas, peppers bel, sarta kecap sarta jahé saos ngeunah.
Patali: Sweet tur haseum Babi Loin kalawan nanas , Sweet na Chops Babi haseum
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 badag 20-ounce sakumpulan can nanas
- cuka 1/4 cangkir
- 2 sendok kecap lampu
- 1 1/2 teaspoons uyah
- 1/4 séndok téh taneuh jahé
- cai 1/2 gelas
- 2 pon boneless babi loin (dipangkas, potong batu 1 inci)
- 1 bawang badag (motong di sakumpulan)
- 1 sedeng bel héjo cabe (potong sakumpulan)
- 1 sedeng bel beureum cabe (potong sakumpulan)
- 3 séndok aci jagong
Kumaha Jieun Éta
- Solokan jus ti nanas
- Tuang jus dina oven Walanda.
- Tambahkeun cuka, kecap, uyah, jahé, sarta 1/2 cai cangkir; aduk nepi ka rata.
- Tambahkeun babi jeung mawa ka kulub a.
- Ngurangan panas, panutup, sarta simmer salila 1 jam, atawa dugi daging anu lembut.
- Tambahkeun bawang, cabe héjo , cabe beureum, sarta sakumpulan nanas.
- Simmer 10 menit deui, atanapi dugi bawang sarta peppers anu ngan lembut.
- Nempatkeun aci jagong di cup sarta aduk di 3 séndok cai.
- Aduk kana babi na juices jeung panas nepi ka ngagolak
- Ngurangan panas, sarta simmer nu babi amis tur haseum pikeun 1 menit.
- Ngawula ka babi amis tur haseum jeung béas, upami hoyong.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 450 |
| total Fat | 21 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 131 mg |
| natrium | 990 mg |
| karbohidrat | 22 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 43 g |