Paling musim moro lumangsung dina usum gugur sarta jeung cuaca chillier anjeun akang mah rek hiji inuman hébat ka haneut anjeun nepi ti jero kaluar.
cocktail lowball Ieu boga hunter dina pikiran, naon jeung wiski, brendi sarta hint of céri. Ieu cara sampurna bersantai sanggeus hiji poe hiking ngaliwatan sisi leuweung atawa staking kaluar hiji jalan satapak kijang.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons
- wiski
- 1/2 ounce
- brendi céri
- garnish:
- Maraschino céri
Kumaha Jieun Éta
- Tuang nu wiski jeung brendi céri kana hiji kaca baheula jeung és.
- Aduk ogé .
- Garnish ku céri maraschino.
The Huntress cocktail
cocktail lowball Ieu sampurna pikeun awéwé moro. Ngabayangkeun, sanggeus sapoé gugur chilly trekking ngaliwatan widang na leuweung ngan mun balik deui ka imah atawa camp ku cocktail Huntress ngantosan anjeun. Naon anu denok pamikiran.
Maraschino mangrupakeun pilihan alus keur liqueur, sanajan naon baé liqueur céri sejenna bakal ngalakukeun, maranéhna ngan bisa jadi salaku alam dina rasa céri.
Cherry brendi téh diganti giat sejen.
bahan
- 1 ounce Bourbon wiski
- 1 ounce liqueur céri
- 1 ounce krim atawa susu
- Dash tina detik triple
siap-siapna
- Tuang bahan kana shaker cocktail kalawan és.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca baheula .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 115 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 0 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |