A kombinasi sampurna vodka pir-flavored jeung demi, anu Lotus mekar hiji rasa-kaeusi Martini anu duanana rumit sarta hipu. resep ieu ngawengku muddling kacangan lychee, gula, sarta kapur, sahingga rada leuwih waktos consuming tapi sia unggal sip di tungtungna. The Lotus mekar oge cara hébat pikeun nembongkeun rasa alami salah sahiji Gray nguseup urang vodkas pangalusna acan, La Poire.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 bagian Gray nguseup La Poire Vodka
- 1 bagian
- demi
- 1/2 bagian
- sirop basajan atawa 1/2 bagian gula
- 3 lychee kacangan (canned atanapi jarred)
- 1 jeruk ngaganjel
- Garnish: sliced pir
Kumaha Jieun Éta
- Di handap shaker hiji tempat nu kacangan lychee, gula jeung kapur ngaganjel.
- Muddle gently.
- Tambahkeun és, demi na vodka.
- Ngocok vigorously dugi luar shaker kasebut frosted na beaded kalawan kesang.
- Galur kana sagelas cocktail.
- Garnish ku pir sliced.
Resep kahadean: Gray nguseup Vodka
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 3348 |
| total Fat | 277 g |
| jenuh Fat | 20 g |
| jenuh Fat | 76 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 110 mg |
| karbohidrat | 177 g |
| Serat dietary | 17 g |
| protéin | 59 g |