Ieu mangrupa dip gampang nyiapkeun, kalawan krim kiju, mayonnaise, sarta minced clams marengan seasonings.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 bungkusan leutik / 6 ons krim kéju
- 3/4 cangkir mayonnaise
- 1 leutik cengkeh bawang bodas (ditumbuk jeung finely minced)
- 1 tiasa / 7 ons clams (minced, lemes)
- 1/4 séndok téh uyah
- 1/4 séndok cabé
- 1/2 séndok paprika
- 1 dash rawit cabe (taneuh, atawa
- cabé panas sambel )
- 1 séndok saos Worcestershire
Kumaha Jieun Éta
- Campur krim kiju, mayonnaise, sarta bawang bodas babarengan nepi ka rata. Tambahkeun minced clams tur nyampur di kalayan seasonings sésana.
- Panutup jeung refrigerate dugi tuntas chilled.
- Ngalayanan dip kalawan chip, Crackers, atawa sayuran sliced seger.
Resep patali
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 175 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 25 mg |
| natrium | 238 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 4 g |