Tambahkeun bungbu saeutik kana sambel keju Anjeun. Sakapeung, anu hint of mustard tiasa nyandak hiji piring tina boring mun seru. resep sambel kéju gampang ieu ngawengku hiji mustard sarta bawang bodas garing saeutik bubuk pikeun rasa. Paké eta salaku saos pikeun sayuran atawa salaku casserole asin. Nempatkeun sababaraha zing kana dahareun cheesy Anjeun.
Pikeun saos richer, make satengah na-satengah atawa krim lampu .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sendok mantega
- 2 sendok
- sagala-Tujuan tipung
- 1/4 séndok téh uyah
- dash cabé
- susu 1 cup
- 1/2 cangkir Cheddar kéju (seukeut atawa hampang)
- 1/2 séndok mustard garing
- bubuk dash bodas
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci leutik leuwih panas sedeng-low, ngalembereh mentega.
- Nalika mentega mimiti busa, aduk di tipung; masak sarta aduk salila kira 1 menit.
- Aduk uyah jeung cabé.
- Laun aduk di susu.
- Cook leuwih panas low, aduk terus dugi asin geus thickened.
- Tambahkeun kéju, mustard garing, jeung bubuk bawang bodas.
- Neruskeun masak sarta aduk nepi ka kéju geus dilebur.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 289 |
| total Fat | 19 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 51 mg |
| natrium | 501 mg |
| karbohidrat | 19 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 11 g |