Pikir tina Sneaky Pete sakumaha versi wiski of a Bodas Rusia . Ieu sampurna pikeun dessert , nightcap a, atawa kapan rék hiji gampang, cozy, inuman ngarasa-alus.
Boh susu atanapi krim bisa dipaké dina cocktail ieu, eta ngan gumantung kana kumaha kandel anjeun resep inuman creamy Anjeun. Terus di pikiran yén nagara éta bakal éncér saperti és nu melts. Ngagunakeun bola és atanapi badag és batu bakal ngalambatkeun turun éncér dina.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 ounce
- liqueur kopi
- 1 ounce
- Rye wiski
- 4 ons
- susu atanapi krim
Kumaha Jieun Éta
Kumaha Strong Nyaeta Sneaky Pete?
Hayu urang nganggap yen ieu kami nganggo Kahlua na hiji wiski 80-buktina nyampur up urang Sneaky Pete. Dina hal ieu, urang tiasa estimasi inuman pikeun mibanda hiji eusi alkohol tina sabudeureun 9% ABV (18 buktina) . Ieu mangrupakeun wiski inuman pisan hipu sarta nice, sipper kasual.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 457 |
| total Fat | 41 g |
| jenuh Fat | 26 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 128 mg |
| natrium | 31 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 3 g |