Ieu mah boro resep kuli-intensif, tapi vegan kieu kacang dip kombinasi téh ngan jadi yummy eta perlu dibagikeun. Hayu urang disebut "30 detik" teu kusabab éta sabaraha lila waktu nu diperlukeun sangkan (sanajan éta leres, teuing), tapi lantaran éta sabaraha lila eta bakal lepas - éta alus éta! Tofutti krim brand kéju mangrupakeun krim kéju diganti vegan nu geus cukup gampang pikeun manggihan di paling pangan kaséhatan toko na grocers well-bisi.
Ngagaduhan cabe leftover ? Paké anu gaganti cabe canned dina resep ieu - éta cara hébat ngagunakeun eta kabeh up!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 14.7-ounce tiasa cabe vegetarian (coba Amy urang atanapi Hormel brand cabe vegetarian)
- 1 8-ounce wadahna non-susu krim kéju (coba Tofutti atanapi Tuturkeun brand Heart anjeun)
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun canned atanapi leftover cabe jeung krim kéju, sarta ngagabungkeun ogé.
- Upami hoyong, haneut deui nepi di gelombang mikro nu.
- Ngawula kalawan chip tortilla.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 69 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 19 mg |
| natrium | 163 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 2 g |