Hayu kids Anjeun nyokot éta dippers for resep kéju fondue Amérika ramah-anak ieu. Mun aranjeunna geus bener picky, ninggalkeun kaluar mustard taneuh jeung sambel Worcestershire, tapi, lamun bisa meunangkeun jauh jeung eta, maranéhanana bahan ulah nambahkeun hiji nice tang ka piring rengse.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1-1 / 2 gelas diced olahan Amérika kéju dahareun
- susu 1-1 / 4 cangkir
- 2 TSP. sambel Worcestershire
- 1 sdm. tipung
- 1/2 TSP. taneuh mustard
- 1-1 / 2 gelas abon Colby atawa kéju cheddar
Kumaha Jieun Éta
Campur Amérika kéju dahareun, susu, saos Worcestershire, tipung jeung mustard dina pot fondue. Cook leuwih panas low, aduk remen, dugi blended tur mulus. Aduk kéju Colby. Ngawula ka Amérika Opak Fondue geuwat ku apel, Pears, batu roti Perancis, sarta meatballs dipanaskeun pikeun dipping.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 350 |
| total Fat | 24 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 66 mg |
| natrium | 722 mg |
| karbohidrat | 16 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 18 g |